Nápověda: Seznam zakázek

Na seznam zakázek se dostanete po přihlášení kliknutím na záložku Zakázky v horním menu.

Stránka Zakázky zobrazuje všechny zakázky, které máte v systému evidovány. Každá zakázka obsahuje konkrétní výpočty provedených prací (malování, nátěry apod.). Uvnitř jednotlivé zakázky tedy můžete počítat plochy a cenu zakázky a vystavit fakturu nebo cenovou nabídku.

Seznam zakázek je tabulka, která zobrazuje název zakázky, název zákazníka a datum vytvoření zakázky. Najednou se zobrazuje maximálně 20 zakázek. Pokud máte uloženo více zakázek, můžete je procházet pomocí seznamu stránek pod tabulkou se zakázkami: klikněte na číslo stránky, kterou chcete zobrazit. Kliknutím na záhlaví sloupce tabulky seřadíte údaje podle tohoto sloupce.

Stránka se seznamem zakázek

Vytvoření nové zakázky

Na stránce Zakázky klikněte na tlačítko Nová zakázka. Zadejte základní údaje o zakázce: název zakázky a adresu zákazníka. Tyto údaje budou využity zejména v okamžiku, kdy budete chtít vygenerovat cenovou nabídku nebo fakturu. O zadávání údajů o zakázce pojednává kapitola editace údajů o zakázce.

Editace (oprava) zakázky

Na stránce Zakázky klikněte na název zakázky, kterou chcete opravit. Otevře se stránka s obsahem vybrané zakázky.

Smazání zakázek

Nejprve zaškrtnutím zaškrtávacího tlačítka vlevo od názvu zakázky vyberte zakázky, které chcete smazat. (Kliknutím na "☑" v záhlaví tabulky dojde k označení všech záznamů na stránce.) Poté klikněte na tlačítko Smazat. Pozor: vymazané zakázky budou nenávratně zrušeny včetně všech výpočtů uvnitř zakázky, cenové nabídky i faktury!

Mazání zakázky

Nápověda

Přihlášení

Registrace nového uživatele zdarma
Zapomněli jste heslo?