Nápověda: Nastavení

Do části nastavení systému se dostanete po přihlášení kliknutím na záložku Nastavení v horním menu.

Nastavení údajů o uživateli

Vložte informace o vaší firmě. Zadané údaje se budou zobrazovat na vašich fakturách a cenových nabídkách. Obzvláště důležité je nastavení, jestli jste plátci DPH. Podle toho vám bude systém vypočítávat DPH. Vyplnění není povinné.

Změna hesla

Zadejte své staré heslo a dvakrát nové heslo a klikněte na tlačítko Uložit. Zadané heslo musí být silné: nemělo by obsahovat vaše přihlašovací jméno a mělo by být alespoň 6 znaků dlouhé, nejlépe kombinace malých a velkých písmen a číslic. Přihlašovací jméno nelze změnit.

Změna kontaktního e-mailu

Přejete-li si změnit svůj e-mail, zadejte jej a klikněte na tlačítko Uložit. Ke změně e-mailu ale nedojde ihned: nejprve se na nově zadanou adresu pošle potvrzovací e-mail a teprve po jeho potvrzení (kliknutím na odkaz v e-mailu) dojde ke změně.

Nastavení cenových nabídek

V části nastavení cenových nabídek máte možnost upravit přednastavený text cenových nabídek, který se bude automaticky vyplňovat při vytváření nových cenových nabídek.

Nastavení faktur

V části nastavení faktur máte možnost upravit přednastavený text faktur, který se bude automaticky vyplňovat při vytváření nových faktur.

Předplatné

Stránka Předplatné poskytuje informace o vašem předplatném použití systému TvorbaCen.cz. Zobrazuje, jak dlouho bude ještě váš účet aktivní. V případě, že vaše předplatné končí, uhraďte prosím uvedenou částku předplatného na uvedený bankovní účet. Nezapomeňte v příkazu k úhradě vyplnit variabilní symbol, podle kterého poznáme, že se jedná o vás!

Nápověda

Přihlášení

Registrace nového uživatele zdarma
Zapomněli jste heslo?