Nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

Otázky

Odpovědi

Jak si mohu program objednat?

Nejprve se zaregistrujte a můžete systém TvorbaCen.cz neomezeně využívat po dobu 1 měsíce zcela zdarma. Chcete-li si další použití systému předplatit, uhraďte částku předplatného podle ceníku:

Po zaplacení vám bude automaticky prodloužena doba aktivace o 1 rok a zaslána e-mailem faktura ve formátu PDF. Na vyžádání lze fakturu zaslat poštou.

Kde program stáhnu, jak se instaluje?

Systém TvorbaCen.cz se používá on-line prostřednictvím webového prohlížeče, tudíž není potřeba žádné stahování, žádná instalace. Zato ale je potřeba mít zřízeno připojení k Internetu. Výhodou je, že nemusíte nic instalovat, nemusíte se starat o zálohování svých dat (vše je archivováno u nás na serveru) a můžete program používat z libovolného počítače, který má přístup k Internetu.

Abych mohl program používat, potřebuji připojení k Internetu?

Ano, potřebujete. Systém TvorbaCen.cz se totiž ovládá on-line prostřednictvím webového prohlížeče. Výhodou je, že nemusíte nic instalovat, nemusíte se starat o zálohování svých dat (vše je archivováno u nás na serveru) a můžete program používat z libovolného počítače, který má přístup k Internetu.

Nelze tisknout fakturu nebo cenovou nabídku.

Faktura nebo cenová nabídka pro tisk se generuje ve formátu PDF. Formát PDF (Adobe Acrobat) je mezinárodním standardem pro výměnu dokumentů. Pro otevření souborů ve formátu PDF potřebujete mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Acrobat, který si můžete zdarma stáhnout ze stránek www.adobe.com kliknutím na ikonu "Get Adobe Reader" (viz dále).

Jak získám Adobe Reader (prohlížeč PDF souborů)?

Program Adobe Reader je potřebný k zobrazení a tisku faktur a cenových nabídek. Chcete-li jej zdarma nainstalovat, otevřete si stránky www.adobe.com a klikněte na ikonu "Get Adobe Reader" (viz obrázek 1). Na další stránce klikněte na "Download" (viz obrázek 2). Pokud vám prohlížeč zablokuje instalaci programu (viz obrázek 3), klikněte na hlášení "V zájmu ochrany zabezpečení zastavila aplikace Internet Explorer..." (viz obrázek 3) a z menu (viz obrázek 4) vyberte možnost "Nainstalovat ovládací prvek ActiveX". Objeví se dotaz, jestli chcete nainstalovat software firmy Adobe — klikněte na "Nainstalovat" (viz obrázek 5) a program Adobe Reader se nainstaluje.

Náhled hlavní stránky firmy Adobe — klikněte na ikonu "Get Adobe Reader"Náhled stránky pro stažení Adobe Readeru — klikněte na tlačítko "Download"Náhled stránky se zablokovanou instalací 1 — klikněte na "V zájmu ochrany zabezpečení..."Náhled stránky se zablokovanou instalací 2 — z menu vyberte "Nainstalovat ovládací prvek ActiveX"Náhled na start instalace — klikněte na tlačítko "Nainstalovat"

Nápověda

Přihlášení

Registrace nového uživatele zdarma
Zapomněli jste heslo?